LUMASTEEL Litvínov – hutní materiál

Pořiďte si armovací železo z naší armovny

Získejte kvalitní hutní materiál. Podle vašeho přání materiál upravíme dělením, ohýbáním, děrováním či vypalováním. Součástí našich služeb je armovna, která vám ušetří čas při práci na stavbě. Rádi vám rovněž provedeme pozinkování oceli v naší zinkovně. Objednaný materiál pak dovezeme až na místo.

  •  75
  • 373 47 Sedlec
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč si pořídit hutní materiál od nás?

Potřebujete precizně upravený hutní materiál bez zbytečného čekání? Obraťte se na naši společnost LUMASTEEL Litvínov. Provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej hutního materiálu. Naše služby využívá řada firem z oblasti stavebnictví, strojírenství či zámečnické výroby. Hutní materiál od nás oceňují i domácí kutilové.

Tým zaměstnanců LUMASTEEL Litvínov tvoří lidé s mnohaletou praxí v oboru. Díky tomu jsme připraveni dodat veškerý materiál v potřebné kvalitě, tvaru a množství. Rádi byste získali hlubší informaci nebo konzultovali svůj výběr? Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem.

V obchodních aktivitách je naším cílem oboustranná spokojenost – na ceně se vždy domluvíme.

Armovna, zinkovna a další úpravy hutního materiálu

Nabízíme více než jen možnost nákupu připraveného hutního materiálu – rádi provedeme také úpravy podle vašeho přání. Na pásových pilách nadělíme tyčový materiál na požadované rozměry. Naše tabulkové nůžky a jejich obsluha pro vás stejně tak upraví i velikost plechu. Pomocí laserového přístroje zajistíme vypálení jakéhokoliv tvaru. Zajistíme ohýbání plechů. Úhelníky, plechy, patky či jiný materiál vám také naděrujeme. Naše zinkovna pro vás za dobrou cenu zajistí pozinkování oceli.

Potřebujete rychle získat armovací železo pro svou stavbu? Řešením je naše armovna, která je připravena zajistit velké i malé zakázky. Jednoduché třmínky do 100 kusů vám v naší armovně vyrobíme do druhého dne.

Součástí našich služeb je také doprava materiálu, který vám dodáme až na místo určení. Chápeme důležitost času pro vaši práci. Veškerý materiál přítomný skladem vám rádi dovezeme ještě v ten samý den. U nákupů nad 50 tisíc korun bez DPH nabízíme dopravu zdarma!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce